درباره سی‌نمایش

آکادمی بازیگری سینمایش در آبان ماه ۱۳۹۴ توسط امین زندگانی و الیکا عبدالرزاقی، با مجوز از سازمان فنی و حرفه‌ای کشور (زیر نظر وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی) تاسیس شد.

اولین دوره بازیگری پاییز ۱۳۹۴ آغاز شد و حاصل آن در سال ۱۳۹۵ کارگاه نمایش آکادمی سینمایش به مربیگری بورژین عبدالرزاقی بود.
در سال ۱۳۹۵ دو دوره‌ی بازیگری مقدماتی و پیشرفته در آکادمی بازیگری سینمایش برگزار شد و در زمستان همین سال کارگاه ایده تا اجرا به نویسندگی و کارگردانی محمد یعقوبی و تهیه کنندگی آکادمی بازیگری سینمایش با اجرای نمایش تنها راه ممکن در تماشاخانه باران روی صحنه رفت.
در تابستان ۱۳۹۶ در کنار دوره‌های بازیگری آکادمی بازیگری سینمایش، دوره‌ی کودک و نوجوان (ویژه تابستان) با تدریس ستاره پسیانی (بازیگر تئاتر، تلویزیون و سینما) و طراحی لباس با تدریس نگار نعمتی‌ (طراح لباس تئاتر، تلویزیون و سینما) و عکاسی پرتره و آتلیه با تدریس لیلا خوشکنار ‌(عکاس سینما و تلویزیون) برگزار شد.
نیمه دوم سال ۱۳۹۶ هنرجویان آکادمی بازیگری سینمایش با نمایشنامه‌خوانی دوازده مرد خشمگین (پردیس تئاتر شهرزاد و دیوار چهارم) و خانه‌ی برناردا آلبا (پردیس تئاتر شهرزاد) به کارگردانی بورژین عبدالرزاقی و تهیه کنندگی آکادمی بازیگری سینمایش صحنه تئاتر را تجربه کردند.
در بهار ۱۳۹۷ نمایشنامه باغ آلبالو با همراهی الیکا عبدالرزاقی و جمعی از هنرجویان آکادمی بازیگری سینمایش و کارگردانی بورژین عبدالرزاقی و تهیه کنندگی آکادمی بازیگری سینمایش در پردیس تئاتر شهرزاد به روی صحنه رفتند و در همان سال در کنار کلاسهای بازیگری، آکادمی بازیگری سینمایش، نمایش‌نامه جان‌و‌جو به کارگردانی ملیکا زاهدی(هنرجو) و تهیه کنندگی آکادمی بازیگری سینمایش در پردیس تئاتر شهرزاد به روی صحنه رفت.
درسال ۱۳۹۸ در کنار کلاسهای بازیگری، آکادمی بازیگری سینمایش، هنرجویان آکادمی در هفت شب در فرهنگسرای ارسباران نمایشنامه‌های زیر را به سرپرستی بورژین عبدالرزاقی به روی صحنه بردند.
آندورا، اجراخوانی( دی ۱۳۹۸)
باغ وحش شیشه‌ای(بهمن ۱۳۹۸)
انگشتری ژنرال ماسیاس( بهمن ۱۳۹۸)
چلاق آینیشمان( بهمن ۱۳۹۸)
باغ وحش شیشه‌ای( بهمن ۱۳۹۸)
دختر یانکی( اسفند ۱۳۹۸)
در پاییز همان سال دوره ویژه‌‌ی بازیگری به مربی‌گری امین زندگانی(آموزش تا اجرای حرفه‌ای) با کارگردانی نمایشنامه‌ای از ویلیام شکسپیر آغاز شد و دوره در تابستان ۱۳۹۹ و زمستان ۱۳۹۹ تکرار شد.
و اما در تابستان ۱۳۹۹ اجراخوانی کله پوک‌ها به کارگردانی علی مولایی(هنرجو)، و مهدی یوسفیان(هنرجو) در پردیس تئاتر ملک به روی صحنه تئاتر رفت.
در تمام این سالها چهار دوره کلاس فن بیان خصوصی توسط سعید مجیدی(مدرس بیان) در آکادمی بازیگری سینمایش برگزار شد.
از تابستان ۱۳۹۵ الی ۱۳۹۷ دوره‌های خصوصی موسیقی در آکادمی بازیگری سینمایش به سرپرستی آرش زمانیان برگزار شد.

نمایش رویای شب نیمه تابستان به کارگردانی امین زندگانی در دی و بهمن 1400 در سالن استاد ناظرزاده به روی صحنه رفت.

نمایش هملت به کارگردانی الیکا عبدالرزاقی در مهر و آبان 1402 در سالن استاد ناظرزاده به روی صحنه رفت.

  • اساتید مجرب
  • محیط صمیمی
  • اجرای پایان دوره
  • مدرک بین المللی

چرا سینمایش؟!

اساتید مطرح

دوره‌ها زیر نظر اساتیدی مطرحی چون امین زندگانی، الیکا عبدالرزاقی و… برگزار می‌شود.

اجرا در سالن‌های تئاتر

هنرجویان ممتاز بعد از پایان دوره، اجرا در سالن‌های معتبر تهران را تجربه می‌کنند.

مدرک بین‌المللی

هنرجویان سینمایش پس از گذراندن دوره‌ها و قبولی در آزمون فنی و حرفه‌ای،مدرک دیپلم بازیگری دریافت می‌کنند که در 96 کشور اعتبار دارد.

8
سال فعالیت
572
هنرجو
30
اجرا
8879
ساعت آموزش